Zgłoś poszukiwanie
kupno lub wynajem nieruchomości
Chce otrzymywać
oferty na e-mail - newsletter
Dodaj ogłoszenie
sprzedaż lub wynajem nieruchomości
premium

ATRAKCYJNA INWESTYCJA Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI D-1517-SN

ATRAKCYJNA INWESTYCJA Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI
Typ nieruchomościdom
Rodzaj transakcjina sprzedaż
LokalizacjaRybaki
Cena1.299.000,00 zł
Powierzchnia806,00 m2
Cena za metr1.611,66 zł
Rynekwtórny
Powierzchnia działki2.200,00 m2
Mediaprąd. woda. szambo
Dojazdasfaltowy. utwardzony

Savana Nieruchomości poleca kompleks nieruchomości na zagospodarowanej działce w miejscowości Rybaki gmina Maszewo w bliskiej odległości od granicy Niemiec.

Na terenie działki o powierzchni 2200 m2 istnieją zabudowania z funkcją produkcyjno-usługową, magazynową oraz mieszkaniowo jednorodzinną.

Obecnie prowadzona jest tam aktywnie działająca działalność gospodarcza z wyrobami cukierniczymi – producent rękodzieła spożywczego.

Istnieje możliwość przejęcia prowadzonej wieloletniej działalności wraz z wykfalifikowaną kadrą pracowników i bazą kontrahentów.

 

Na posesji rozmieszczono następujące budynki:

 

1. Budynek nr 1,2,3 – na parterze znajduje się działalność firmy, na piętrze lokal mieszkalny.

 

Na parterze na prowadzenie działalności gospodarczej zaprojektowano 5 pomieszczeń produkcyjnych, pomieszczenie socjalne, komunikację, natrysk, toaletę damską i męską oraz 6 pomieszczeń magazynowych. Łączna powierzchnia usługowa 331,52 m2.

 

Na piętrze lokal przeznaczony na mieszkanie , które składa się salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia rekreacyjnego ( bilard, pokój telewizyjny, fitnes, sauna, solarium, garderoba) . Z salonu wyjście na 100 m drewniany taras z drzwa modrzewiowego z widokiem na ogród. Łączna powierzchnia mieszkalna 338,58 m2.

 

2. Budynek nr 4 – dom jednorodzinny wolnostojący, składa się z przedpokoju, klatki schodowej, salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialnia z garderobą, 3 pokoje, 2 łazienki z wc. Z salonu wyjście na taras . Łączna powierzchnia mieszkalna 152 m2.

 

3. Budynek nr 5 – wyodrębnolny lokal mieszkalny , dwupoziomowy o powierzchni 70 m2. Na parterze przedpokój , kuchnia i łazienka z wc. Na piętrze salon z sypialnią.

 

4. Budynek nr 6 – pomieszczenie wykorzystywane na kotłownię w celu magazynowania opłatu, powierzchnia lokalu 35 m2.

 

5. Budynek nr 7 i 8 – dwa budynki posadowione na działce obok siebie , każdy 49 m2 o łącznej powierzchni 98 m2 z przeznaczeniem na magazyn.

 

 

Zapraszamy na bezpłatną prezentację

W swojej ofercie posiadamy wiele podobnych nieruchomości. Prowadzimy pełną, bezpłatną obsługę związaną z uzyskaniem kredytów bankowych na zakup nieruchomości. W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt.Zapraszamy do biura SAVANA NIERUCHOMOŚCI,

ul. Jedności 1A , 65-018 Zielona Góra

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66 § 1. Kodeksu Cywilnego.

Osoba prowadząca ofertę:

Edyta Szymańska

tel. 882 095 999

Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.